PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=62}

Gra

The Game
7,8 227 527
ocen
7,8 10 1 227527
7,3 35
ocen krytyków
Gra
powrót do forum filmu Gra

Film obejrzałem nie czytając wcześniej żadnych recenzji ani opisu fabuły więc moje wrażenia uważam za bardzo obiektywne. Początek zapowiadał się świetnie. Michael Douglas i Sean Penn to dobrzy aktorzy i myślałem, że taki właśnie będzie ten film. Bardzo dobra praca kamery, przyjemnie się go oglądało, do tego pewna doza tajemniczości po rozmowie braci. Do tego momentu było obiecująco i myślałem, że autorzy zaserwują nam fajne widowisko. Niestety, od momentu przyjazdu do "szpitala" wszystko zaczęło się walić. Po pierwsze, całe te "pranki" były bardzo przewidywalne, a w pewnym momencie nawet męczące. Poza tym, jakim cudem jakaś firma była by w stanie robić takie rzeczy bez rozgłosu lub problemów z prawem. W połowie filmu myślałem, że film po prostu autorom nie wyszedł, ale to co odje*ali na koniec to po prostu jakiś żart. Ostatnie minuty filmu spędziłem śmiejąc się do siebie, ale nie wiem czy z głupoty tego tworu czy tego że zmarnowalem dwie godziny mojego wieczoru. Człowiek przeszedł przez piekło, ale tamci powiedzieli "its just a prank bro" i nagle wszystko jest w porządku. Fajny prezent urodzinowy... Ogólnie, film mógłby być ok gdyby nie infantylny plot-twist i utarte, szablonowe akcje które widzieliśmy w setkach innych produkcji (np. uwięzienie w taksowce). 3/10

cinekos

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

kotbury

Nie trzeba. Więc nie chwal się tymi wklejankami jak z psychiatryka.

ocenił(a) film na 10
Poprawiacz_napisowy

Mecenas się odezwał ...

ocenił(a) film na 10
cinekos

Taki właśnie ma być film ... szok , że można mieć takie podejście :)

Prosiaczek_flmweb

Nikt ci nie zabrania oglądać i uwielbiać głupawych filmów. Ale są ludzie mający większe wymagania.

ocenił(a) film na 10
Poprawiacz_napisowy

Nie wiesz o czym piszesz chłopcze.

Prosiaczek_flmweb

Odchrumkaj się, miły prosiaczku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones