PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5605}

Mój idol

Finding Graceland
7,3 503
oceny
7,3 10 1 503
Mój idol
powrót do forum filmu Mój idol

nie zrozumiałem...

ocenił(a) film na 7

Film jest magiczny, wzruszający ale nie do końca go zrozumiałem..Jeśli to nie Elvis to skąd akcja z szeryfem i wspomnienia ze wspólnego dzieciństwa? skąd taka znajomość najdrobniejszych szczegółów z życia? ruchy sceniczne ? skąd brak danych o wypadku bliskich biznesmena poza wycinkiem z gazety w jego walizce. Jeśli to zaś Elvis, to ...no właśnie. Po co miałby się tułać stopem, wierzyć że na niego czekają 20 lat..tak to się kupy nie trzyma.Pomijając fakt że nie jest podobny (myślę że gdyby realizatorzy mieli pokazać nam że to podstarzały Król, podobieństwo byłoby bardziej widoczne).

ocenił(a) film na 8
wls

Wycinek z gazety sprawiał, że czytając go można uwierzyć że postać grana przez Harveya Keitela jest tak na prawdę tym biznesmenem, który stracił żonę i córkę w tym samym dniu w którym rzekomo zmarł Elvis. Ta dziewczyna próbowała znaleźć jakiekolwiek informacje o życiu, rodzinie J. Burrowsa ale niczego nie znalazła (tak jakby te osoby nie istniały). Wychodzi na to, że było to potrzebne by Elvis mógł żyć dalej normalnym życiem. Rozumiem to tak, że chciał przestać z swoim poprzednim stylem na własne życzenie (bez sławy, bogactwa) i być takim jakim chciał. W podróży przez życie, pomagając spotkanym na swojej drodze ludziom. "Remember The King"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones