Kyle MacLachlan

Kyle Merritt MacLachlan

8,5
22 892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyle MacLachlan

Jego najwybitniejszym osiągnięciem jest rola agenta Dale'a Coopera w "Twin Peaks" i nic tego nie zmieni.Tam był najlepszy i najbardziej wiarygodny.Żaden inny film z jego udziałem nie zrobił na mnie takiego wrażenia,jak własnie ten serial.

Martin_Eden

Drogi Martinie nie zgodzę się z Tobą, uważam, że ten aktor najlepiej zagrał w filmie Proces, w którym stworzył kreację Józefa K. oskarżonego, najlepiej wcielił się w tą postac i własnie poprzez tą rolę zrobił na mnie największe jak najbardziej pozytywne wrażenie, jeśli nie oglądałeś tego filmu to naprawdę polecam bo film według mnie jest świetny, pozdrawiam:-)

chesterka89

a ja tego nie oglądałem - tylko Twin Peaks - a może widział ktoś film the doors z nim - ciekawe jak tam zagrał??

chesterka89

W "Procesie" był bardzo dobry, rola stworzona wprost dla niego. Jako Józef K. sprawdził się świetnie, aczkolwiek film był raczej kiepski.

Niemniej MacLachlana zawsze już będę kojarzył z jedną rolą: agenta specjalnego Dale`a "cholernie dobra kawa" Coopera z "Miasteczka Twin Peaks. Jak zapewne większość.

Motortown

Rola agenta Coopera była genialna, stworzona dla niego! Lynch wiedział co robi. Teksty typu "cholernie dobra kawa"(wspomniany wyżej) czy "idę oddać mocz" są niesamowite :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones